Your SEO optimized title
Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Fotografie a farby

Úvod InfoFotografie a farby

Skutočná farba tovaru

Náš obchod neustále pracuje na tom, aby sme našim zákazníkom poskytli reálne fotografie s prirodzenými farbami na predaný tovar, ale napriek všetkému niektoré farby na fotografiách môžu mať aj iné odtiene ako v skutočnosti, v závislosti na type osvetlenia (denné svetlo alebo umelé). V popise tovaru je vždy uvedená správna farba tovaru.

Kvôli zdokonaleniu a prezentácií produktov  Vám poskytujeme viacero fotografií aj v detaile tak, aby sme Vám pomohli presne vidieť kvalitu, prevedenie a detaily produktu.

Minimálne farebné rozdiely môžu byť výsledkom individuálneho nastavenia a kalibrácií farieb na Vašom monitore. LCD monitory zobrazujú veľmi živé farby.

Všetky fotografie, ktoré nájdete v našom obchode sú profesionálne odfotené pomocou profesionálneho vybavenia (štúdio, osvetlenie).

Uvedené produkty majú REÁLNE FOTOGRAFIE.

 

 

 

 

Copyright 2013 - 2024 © Dario.sk
Instagram
Tweet Delicious Save this on Delicious PageRank ikona zdarma